Pleny Babydream Premium 2017

Pleny Babydream Premium z Rossmannu koupíte v akci za poměrně solidní cenu. Prémiovou kvalitu od nich nečekejte, i když to mají uvedeno v názvu. Jedná se o průměrné plenky, které nemusí sedět každému dítěti, na druhou stranu nezapáchají chemicky a nejsou parfemované, což je velké plus.

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Pokud plenku necháte přes tři hodiny, mohou se objevit cucky ve výplni. Velikost č. 2 má detekční proužek moči. Tato velikost je poměrně solidně zpracovaná. Velkou nevýhodou je, že pleny jsou menší a dítě mohou gumičky na nožičkách škrtit. Chcete-li je vyzkoušet, můžete si koupit v drogerii Rossmann vzorek dvou plen, který stojí do 15 Kč. Na vzorku poznáte, jestli miminku vyhovují, nebo to je úplně špatná cesta.

Pleny nezapáchají chemicky, což hodnotím pozitivně. Jsou silné, uvnitř mají integrovanou síťku a kvalitou připomínají nové Pampers Premium Care, ale na rozdíl od nich nesmrdí chemií. Přišlo mi, že pokožka dítěte nedýchá a zadeček je zarudlý, a to i přesto, že jsem pleny měnila častěji než obvykle, tedy průměrně jednu plenu za dvě hodiny. Testovala jsem je na jednom dítěti.

 

Osobně bych tyto plenky doporučila vyzkoušet a dát jim šanci. U nás se příliš neosvědčily, ale někomu vyhovovat mohou.

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem
Jak si pleny stály v celkovém hodnocení, zjistíte zde.

Hodnocení

Foto: Tereza Krček, www.rossmann.de