PLENYTESTUJEME

Pleny Babydream Premium 2017

Pleny Babydream Premium z Rossmannu koupíte v akci za poměrně solidní cenu. Prémiovou kvalitu od nich nečekejte, i když to mají uvedeno v názvu. Jedná se o průměrné plenky, které nemusí sedět každému dítěti, na druhou stranu nezapáchají chemicky a nejsou parfemované, což je velké plus.

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Pokud plenku necháte přes tři hodiny, mohou se objevit cucky ve výplni. Velikost č. 2 má detekční proužek moči. Tato velikost je poměrně solidně zpracovaná. Velkou nevýhodou je, že pleny jsou menší a dítě mohou gumičky na nožičkách škrtit. Chcete-li je vyzkoušet, můžete si koupit v drogerii Rossmann vzorek dvou plen, který stojí do 15 Kč. Na vzorku poznáte, jestli miminku vyhovují, nebo to je úplně špatná cesta.

Pleny nezapáchají chemicky, což hodnotím pozitivně. Jsou silné, uvnitř mají integrovanou síťku a kvalitou připomínají nové Pampers Premium Care, ale na rozdíl od nich nesmrdí chemií. Přišlo mi, že pokožka dítěte nedýchá a zadeček je zarudlý, a to i přesto, že jsem pleny měnila častěji než obvykle, tedy průměrně jednu plenu za dvě hodiny. Testovala jsem je na jednom dítěti.

 

Pleny Rossmann Babydream Premium – savé jádro

Osobně bych tyto plenky doporučila vyzkoušet a dát jim šanci. U nás se příliš neosvědčily, ale někomu vyhovovat mohou.

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem.

Jak si pleny stály v celkovém hodnocení, zjistíte zde.

Hodnocení

DOBRÉ
  • Materiál zvenku a zevnitř plenky
  • Lepicí pásky
  • Parfemace / chemický zápach
  • Savé jádro
  • Absorpce
  • Výdrž
  • Opruzeniny
  • Dostupnost
  • Poměr ceny a kvality
  • Velikost
3

Shrnutí

Pleny mají integrovanou síťku místo savého jádra. Necháte-li plenku déle, utvoří se ve výplni mírné cucky. Nejsou proto vhodné na noc.

Foto: Tereza Krček, www.rossmann.de

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.