PLENYTESTUJEME

Babylove (Öko) Nature pleny

První ekologické pleny, které jsem zkusila. Nadchly mě nejen rozumnou cenou, ale také kvalitou provedení a savostí. V podstatě jsem nenašla žádné negativum, až na to, že jsou beznadějně vyprodané.

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Svrchní materiál je krásně hebký a jemný. Plena není potištěna obrázky, na dotek je příjemná, měkká a tenká. Nezapáchá chemicky a nezpůsobuje opruzeniny. Za celou dobu testování neprotekla ani jednou. Díky gumičce na zádech dokonale zachytí řídkou stolici. Překvapily mě pružné  dlouhé pásky, které se zcela přizpůsobí postavě dítěte, netlačí, neškrtí, a díky nim plenka krásně sedí.

Babylove Nature z DM - jak plena vypadá.

Babylove Nature z DM – jak plena vypadá (přední strana).

Babylove Nature z DM - jak plena vypadá (zadní strana).

Babylove Nature z DM – jak plena vypadá (zadní strana).

Výrobce uvádí, že plenka má dvojité savé jádro. Materiál pojme dostatečné množství tekutiny. Gumičky do nožiček netlačí, nepropustí ven moč a ani řídkou stolici. Velikost odpovídá předepsaným kilogramům. Zkoušela jsem č.3 na dítěti o hmotnosti 7 kg a 8 kg a měly ještě dostatečnou rezervu. Pásky jsou nesmírně pružné (zatím jsem u žádné jiné značky neviděla takto dlouhé a pružné pásky), dobře drží a lze je opětovně odlepit a přilepit.

Babylove nature – jak vypadá plena zevnitř.

Balení za 149 Kč zakoupíte v drogerii DM a také online v jejich e-shopu. Pleny jsou momentálně beznadějně vyprodané a v době sepisování recenze je nebylo možné sehnat ani v jedné drogerii DM a ani v e-shopu.

Babylove Nature – plena na dítěti o hmotnosti 7 kg.

 

Chcete vědět, jak plena vypadá? Mrkněte se na video. 

Plenky stojí za vyzkoušení. Nejsou přemrštěně drahé a dítěti s citlivou pokožkou mohou vyhovovat.

Hodnocení

Foto & video: Tereza Krček

Tereza Krček

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné s nimi trávit celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou, na které píšu recenze.