DÁRKY: Co k Vánocům pro mrňata? Vol. 2

Podívejte se na druhý díl nápadů, co koupit dětem k Vánocům. Najdete v něm kvalitní hračky různých cenových kategorií. Na fotografii jsou uvedena čísla od jedničky do sedmičky. Pod každým číslem najdete jeden dárek.

Co by se vám mohlo líbit

  1. Yookidoo hrací deka s hrazdičkou – hrací deku společně s hrazdičkou složíte do kompaktního balíčku, který můžete zasunout za skříň nebo uklidit do šatny. Hrazdička hraje dvě melodie, jednu uspávací, druhou na rozveselení. Názorné video najdete zde.
  2. Mluvící medvídek (Medvěd Tedík mluvící plyš 30cm 25x30cm) – na medvídkovi jsou umístěny malé obrázky. Po jejich zmáčknutí začne medvídek recitovat krátkou říkanku. Na jeden obrázek připadají vždy dvě krátké básničky, a tak jich Tedík zvládne 14. Koukněte na video.
  3. Chodítko Vtech „Uč se a poznávej!“ – chodítko má interaktivní hrací panel, který je možné sundat a vzít jej všude s sebou. Dítě si s ním vyhraje, i v době, kdy chodítko již dávno nepotřebuje. Video najdete zde.
  4. Magnetická tabulka Magic Magic Write & Draw
  5. Fisher Price plyšový lev, se kterým si dítě hraje na schovávanou (Peek-a-Boo Giggles Griffin) – více informací o lvíčkovi najdete zde.
  6. Knížky Podívej se pod okénko! – krásné knihy zabaví dítě od 18 měsíců věku. 
  7. Kostky Mega Bloks First Builders – jsou určeny pro děti od 12 měsíců. Staví se s nimi jednodušeji než s Duplem, které je pro děti od 18 měsíců. Na video (ve španělštině) se podívejte sem.

Šťastný nákup vám přeje

TEREZA

 

Foto: Tereza Krček