KOSMETIKATESTUJEME

EISENBERG Femme Krém, First Wrinkles Delicate Cream, 50 ml

Hledáte-li něco, čím si udělat radost, nebo, co si přát pod stromeček / k narozeninám/ svátku, tak krém proti prvním vráskám Eisenberg First Wrinkles Delicate Cream je bezvadná volba. Je jemný, hydratuje pokožku a nemastí. Jeho kvalitou jsem byla mile překvapena, jelikož mi téměř žádný krém nevyhovuje a připadá mi, jako bych měla pleť pomazanou tukem.

Krém má tělovou barvu, příjemně voní, zanechá pleť hebkou a zároveň ji vyhladí. Pokožka se po něm nemastí a samozřejmě ani nevysušuje. Je vhodný pro všechny typy pleti a výrobce deklaruje, že by měl redukovat vrásky. Zatím jej nepoužívám tak dlouho, abych toto mohla potvrdit, ale po několika použitích jsem zaznamenala výrazné projasnění pleti.

Pokožka je hydratována díky kyselině hyaluronové.

EISENBERG Femme Krém, First Wrinkles Delicate Cream, 50 ml – pod zlatým víčkem je ochrana samotného obsahu

EISENBERG Femme Krém, First Wrinkles Delicate Cream, 50 ml – krém má tělovou barvu

10 Celkové hodnocení
First Wrinkles Delicate Cream

Kvalitní krém pokožku vyhladí, nezanechá ji mastnou a projasní ji. Je skvělou volbou jak nedat prvním vráskám šanci.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita složení
10
Jak reaguje s citlivou pletí
10
Klady
  • Pokožku zanechá jemnou, ale nemastí.
  • Kvalitní složení
Zápory
  • Vysoká cena

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.