HRAČKY DO 12 MĚSÍCŮHRAČKY OD 1 ROKU DO 3 LETHRAJEME SI

Hopsadlo: Skákací zvířátko Ludi pejsek

Hopsací pejsek je určen pro děti od 10 měsíců. Dostali jsme ho od babičky. Šmudlák v 10 měsících nevěděl, co si se psem počít. To ale nebylo to nejhorší. Když ho viděl, začal pokaždé hodně hlasitě plakat, bál se ho a často se vztekal. Postupem času si na psa zvykl (i když musel být nejdříve uklizený v šatně).

Pro koho je skákadlo určeno

Výrobce uvádí, že je pejsek vhodný pro děti od 10 měsíců. Za nás se toto nepotvrdilo a Šmudlák na psovi začal skákat až později, okolo 16 měsíců. Ve 20 měsících ho měl moc rád, nosil ho po bytě a skákal na něm. Pejsek se snadno udržuje. Omyjete jej pod sprchou a osušíte do ručníku. Na krku má šátek a můžete na něj napsat jeho jméno.

Kvalita

Hopsadlo je velmi kvalitní. V krabici spolu s ním dostanete pumpičku na nafouknutí. Nafukovala jsem jednou (máme ho přes rok a čtvrt). Nevyfoukne se, nezničí se, nepropíchne se. Zátěžovými testy (skákání, kousání, tahání po bytě, házení po pokoji) prošel na výbornou. Pokud si vaše dítě hopsadlo zamiluje, vydrží vše.

Kde skákadlo koupíte?

Hopsadlo Ludi prodávají třeba na Alze, kde jsem na něj viděla hezkou akci. Skákadlo koupíte také v e-shopu Proděti.cz. Kdyby se vám nelíbila modrá barva, tak ve stylové žluté se na něj můžete podívat na Feedo.cz.

PODÍVÁM SE DO OBCHODU NA

Skákací pes Ludi v modré barvě

Skákací pes Ludi v modré barvě

10 Celkové hodnocení
Skákací zvířátko Ludi pejsek

Kvalitní hopsadlo přežije všechny karamboly, které na něj číhají. Nevyfoukne se a neodře se.

Poměr ceny a kvality
10
Kvalita provedení
10
Údržba
10
Životnost
10
Klady
  • Snadno se udržuje - lehce omyjete ve sprše.
  • Nezničitelné
  • Nevyfoukne se.
  • Lehké na přenášení - unese ho i dítě.
Zápory
  • Vysoká cena

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.