HRAČKY DO 12 MĚSÍCŮHRAČKY OD 1 ROKU DO 3 LETHRAJEME SI

Hopsadlo: Skákací zvířátko Ludi pejsek

Tento hopsací pejsek je určen pro děti od 10 měsíců. Dostali jsme ho od babičky. Šmudlák v 10 měsících nevěděl, co si se psem počít. To ale nebylo to nejhorší. Když ho viděl, začal pokaždé hodně hlasitě plakat, bál se ho a často se vztekal. Postupem času si na psa zvykl (i když musel být nejdříve uklizený v šatně).

Pro koho je skákadlo určeno

Výrobce uvádí, že je pejsek vhodný pro děti od 10 měsíců. Za nás se toto nepotvrdilo a Šmudlák na psovi začal skákat až později, okolo 16 měsíců. Ve 20 měsících ho měl moc rád, nosil ho po bytě a skákal na něm. Pejsek se snadno udržuje. Omyjete jej pod sprchou a osušíte do ručníku. Na krku má šátek a můžete na něj napsat jeho jméno.

Kvalita

Hopsadlo je velmi kvalitní. V krabici spolu s ním dostanete pumpičku na nafouknutí. Nafukovala jsem jednou (máme ho přes rok a čtvrt). Nevyfoukne se, nezničí se, nepropíchne se. Zátěžovými testy (skákání, kousání, tahání po bytě, házení po pokoji) prošel na výbornou. Pokud si vaše dítě hopsadlo zamiluje, vydrží vše.

Výhody

  • Snadno se udržuje – lehce omyjete ve sprše.
  • Nezničitelné
  • Nevyfoukne se.
  • Lehké na přenášení – unese ho i dítě.

Nevýhody

  • Vysoká cena

Hodnocení

NAPROSTO VÝJIMEČNÉ
  • Poměr ceny a kvality
  • Kvalita provedení
  • Údržba
  • Životnost
5

Shrnutí

Kvalitní hopsadlo přežije všechny karamboly, které na něj číhají. Nevyfoukne se a neodře se.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.