E-SHOPYHRAČKY DO 12 MĚSÍCŮKNIHY DO TŘÍ LET

Jak hodnotím zboží a služby

Knížky, hračky a e-shopy hodnotím co nejvíce objektivně, ale zároveň reflektuji svoji osobní zkušenost, kterou s nimi mám. Přináším vám pohled uživatele, nikoli prodejce a výrobce. Hlavním cílem a smyslem je zprostředkovat vám reálnou zkušenost s výrobky a vyzdvihnout jejich silné i slabé stránky.

Základní princip

Při sepisování se dívám na praktickou stránku a snažím se zprostředkovat co nejautentičtější popis toho, jak jsem s produktem spokojená (nebo nespokojená), jak se mi osvědčilo nakupovat v e-shopech, případně reklamovat v nich zboží.

Slovní hodnocení

V recenzi vždy na závěr příspěvku uvádím, jaký je produkt/služba  stručně jedním slovem.  Co se za popisem skrývá?

  • Naprosto výjimečné – byla jsem spokojena a nemám žádné výhrady.  Produkt doporučuji a koupila bych jej znovu (5-4,6).
  • Velmi dobré – byla jsem spokojena, ale prostor pro zlepšení někde přeci jen vidím. Produkt doporučuji a koupila bych jej znovu (4,5-3,6).
  • Dobré – výrobek není špatný, ale jeho koupi bych znovu dost zvažovala. Nejsem spokojena buď s jeho kvalitou, nebo s poměrem ceny a kvality (3,5-2,6).
  • Průměrné – nenadchne ani neurazí. Znovu bych nekoupila a bohužel jej nemohu doporučit ani vám, čtenářům(2,5-1,6).
  • Podprůměrné – špatný produkt, který si nezaslouží opětovnou koupi. Cena neodpovídá kvalitě, nenabízí to, s jakým očekáváním jsem jej pořizovala (tedy, jak jej výrobce prezentoval). Nedoporučuji (1,5 a méně).

 

Podívejte se na recenze na hračky a knihy pro děti, které podpoří jejich kreativní myšlení.

Přeji vám příjemné počtení.

Jak hodnotím zboží a služby
  • Naprosto výjimečné
  • Velmi dobré
  • Dobré
  • Průměrné
  • Podprůměrné

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.