E-SHOPY / Středa, Listopad 15th, 2017

 E-SHOP: Kvalitní produkty a rychlé dodání. To je Tausendkind.de.

Německý obchod s dětským zbožím Tausendknind.de je prostě super. Jednak tu najdete spoustu věcí pro děti na jednom místě a zadruhé nabízí kvalitní zboží za skvělé ceny. Zejména v období výprodejů.

Jak jsem na e-shop přišla

Protože naše dítě má extra velkou, širokou a otylou nožku, nejsou mu skoro žádné boty. Takže zde nakupuji celokožené botičky Primigi, které mu (jako jedny z mála) sedí.

Doprava

E-shop zasílá zboží i do zahraničí za 8 €, což je docela dost. Při nákupu nad 30 € je doprava po Německu zdarma, při nákupu nad 150 € je doprava zdarma i do zahraničí. Na poštovném ušetříte, když využijete službu tzv. přeposílačů. Já jsem zkusila nechat si přeposlat zboží od Nákupy v Německu. Doprava stála necelých 160 Kč až domů.

Doba dodání

Objednávala jsem o víkendu, zboží dorazilo ve čtvrtek.

Jak ušetřit

Na internetu najdete řadu slevových voucherů. Já jsem využila kupón s 10% slevou  z celého nákupu. Pro neněmčináře: Do vyhledávače napište Tausendkind Gutschein. Na první nákup máte při odběru newsletteru 5% slevu. Nejprve se musíte zaregistrovat, počkat, až vám na e-mail přijde slevový kód, a poté nakoupit.

Na co si dát pozor

Po objednávce mi e-shop nebral ani jednu ze tří platebních karet, které doma máme. Zachránil mě až účet na Amazon.de. Musela jsem se na něj přesměrovat, Amazon.de garantoval platbu, a následně jsem mohla teprve kartou objednávku zaplatit. Jinak se vše uskutečnilo hladce a bez problémů.

Výhody

  • Rychlé dodání
  • Široký sortiment
  • Velké slevy

Nevýhody

  • S platbou kartou můžete mít problém.

Hodnocení

Zapojte se do diskuze

comments

Napsat komentář

WordPress spam blocked by CleanTalk.