HRAČKY DO 12 MĚSÍCŮ

LEGO® DUPLO® 10808 Malé letadlo

Zvažujete koupi LEGO®  DUPLO® 10808 Malé letadlo a stále váháte? Stavebnice je vhodná pro děti od 18 měsíců. Poznáte na ni, zda dítě DUPLO baví či nikoli. Lego se skládá ze 13 částí. Výrobce uvádí, že je hračka vhodná pro dítě od 2 do 5 let. Myslím, že pětileté dítě už nebude bavit, ale pro batole je to dobrá hračka.

Letadlo je jeden celek, připevní se k němu pouze podvozek s kolečky. Dovnitř posadíte panáčka, a můžete vzlétnout a přistát. Mnoho možností tato sada nenabízí, ale letadlo je fajn. Batole si vyhraje, což je nejdůležitější. Předškolák se o DUPLO nebude příliš zajímat, nenabízí mu mnoho kreativního tvoření. To je pouze má domněnka a nemám vyzkoušeno. Šmudlák si tuto malou sadu užívá od 18 měsíců a je s ní spokojený.

Výhody

  • Barevné kostky
  • Dětem se líbí.
  • Dílky se nedají spolknout.

Nevýhody

  • Poměrně drahé na to, že se toho nedá mnoho složit.

Video k produktu.

Hodnocení

VELMI DOBRÉ
  • Poměr ceny a kvality
  • Kvalita provedení
  • Údržba
  • Životnost
4.5

Shrnutí

Kvalitní DUPLO je ideálním dárkem pro kluky. Škoda jen, že letadlo nelze složit z více dílků.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.