E-SHOPYTESTUJEME

Recenze e-shopu Maxíkovy-hracky.cz

E-shop Maxíkovy hračky je jeden z nejlepších obchodů s hračkami, který jsem vyzkoušela. Doručení je rychlé, komunikace jednoduchá a personál milý. Ceny hraček bývají příznivé, a pokud nakoupíte nad 1500 Kč, máte dopravu zdarma. Za dopravce si můžete vybrat Geis, DPD, PPL, Českou poštu a doručují také do Uloženky.

Objednání hraček a doručení

Po naplnění košíku vás systém vyzve k přihlášení. Pokud nemáte účet, založte si jej. Je to dobré například na to, když se hračky rozbijí a vy potřebujete vyplnit reklamační formulář. Objednávku klasicky potvrdíte a vyberete způsob platby a dopravy. Zaplatíte-li více než 1500 Kč, můžete zvolit libovolného dopravce z výše uvedených. Balík přijde do tří dnů.

Reklamace

Jedna hračka z objednávky se rozbila. (Medvídek Bobbie & Friends, více jsem psala zde.) V systému jsem v historii objednávek označila  rozbitou hračku, uvedla závadu, a Maxík vyslal kurýra, který si hračku vyzvedl. Medvídka jsem zabalila do pytle, napsala na ni adresu Maxíka, dovnitř jsem vložila svou adresu a číslo objednávky. Vše bylo jednoduché. Obchod reklamaci uznal a vrátil peníze.

9.3 Celkové hodnocení
Maxíkovy-hracky.cz

Široký sortiment hraček a doprava zdarma jsou velkými pozitivy e-shopu. Asi tím největším je vstřícný přístup k zákazníkovi.

Akce a slevy
8
Doprava zdarma
10
Balení zboží
10
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
10
Šíře sortimentu
8
Klady
  • TOP reklamační servis.
  • Rychlé dodání.
  • U některých hraček jsou velmi dobré ceny.
  • Objednávky spravujete pod zákaznickým účtem, který je přehledný.
Zápory
  • Doprava zdarma od 1500 Kč

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.