TOP KVALITA

Měsíčkový kojenecký set Weleda

Kosmetika je vhodná pro miminka s citlivou a suchou pletí. Zkoušela jsem celkem tři sety v kombinaci olej, kojenecká koupel a krém na opruzeniny. I přes vysokou cenu se kosmetiku vyplatí pořídit pro děti, které trpí na vyrážky. Kosmetika pro kojence od Weledy je v BIO kvalitě. Zkoušela jsem na obě děti od narození a obě děti po ní měly výbornou pokožku.

Kojenecký měsíčkový olej, 200 ml

Olej krásně voní, je hutný a má oranžovou barvu.

Složení: Sezamový olej, výtažek z měsíčku lékařského (vše BIO).

Měsíčková kojenecká koupel, 200 ml

Malé množství přidáte do vody nebo můžete rozetřít na tělíčko. Zanechá pokožku krásně hebkou a mírně ji promastí. Používala jsem po narození, protože děti měly citlivou kůži.

Složení: Voda, mandlový olej, sezamový olej, alkohol, rostlinný glycerin, glyceridy mastných kyselin, výtažek z květů měsíčku lékařského, parfém (přírodní éterické oleje), mýdlo z včelího vosku, xantan, limonen, linalool.

Měsíčkový kojenecký krém, 75 ml

Krém ochrání pokožku před opruzeninami. V porovnání s jinými krémy na opruzeniny mi přijde hodně podobný (například Batole nebo Hipp). Je tužší, konzistencí připomíná Bepanthen, a hezky voní.

Složení: Voda, mandlový olej, sezamový olej, oxid zinečnatý, bílý včelí vosk, lanolin, glyceryl linoleát, hektorit, extrakt z květů měsíčku lékařského, extrakt z květů heřmánku lékařského, parfém, limonen, linalol, benzyl benzoát, benzyl salicylát, geraniol, farnesol (z přírodních éterických olejů).

Kojenecký měsíčkový set Weleda – olej a kojenecká koupel

Výhody

  • Pokožku promastí.
  • Hodí se na citlivou pleť.
  • Krásně voní.

Nevýhody

  • Vysoká cena

Hodnocení

Foto: Tereza Krček

Tereza Krček

Má dvě děti a ve volném čase testuje a recenzuje dětské zboží. Příspěvky si můžete přečíst na www.matkatereza.cz a také na www.radimradi.cz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.