KOJENECKÉ POTŘEBYTESTUJEME

Munchkin – Odkapávací stojánek velký

Cenově dostupný odkapávač na lahvičky není vzhledově krásný, ale docela poslouží. Alespoň z počátku. Kdybych měla vybírat odkapávač znovu, asi bych zvolila jiný, takový, který se nerozbije po čase používání. Budete-li jej potřebovat na jedno dítě, snad rok vydrží.

Jak se udržuje a co unese?

Skladný, snadno se rozloží a dobře se myje. Nemá zase až tak moc záhybů, takže se za nimi netvoří usazeniny a nečistoty, což je velké plus. Horší je, že po čase používání se začnou držáky pod tíhou lahviček sklápět, padají a stojánek na lahve je v podstatě na odpis.

Lahvičky jsou na sebe docela natěsno a to, co vidíte na produktových fotografiích, tedy osm lahví, skleničku, dudlíky, tak to neunese. Skleněné lahve stojánek zatíží až příliš a překlápí se, nedrží.

Výhody

  • Nízká cena.
  • Snadno se udržuje.
  • Skladný.

Nevýhody

  • Po čase se začne překlápět a láhve nedrží.

Hodnocení

PODPRŮMĚRNÉ
  • Poměr ceny a kvality
  • Kvalita provedení
  • Údržba
  • Životnost
2

Shrnutí

Nepříliš kvalitní stojánek na láhve, který je sice levný, ale po krátkém čase se začne překlápět a láhve neudrží. Je hladký a dobře se myje.

Foto: Tereza Krček

Tagy:

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.