TOP KVALITA

Muumi Baby Walkers jednorázové plenkové kalhotky (2019)

Na Muumi Baby Walkers jsem se těšila. Hlavním důvodem byl motiv mumínků spisovatelky a ilustrátorky Tove Jansson a finská kvalita. Jednorázové kalhotky společnosti Delipap Oy se objevily na českém trhu poměrně nedávno a v obchodě na ně jen tak nenarazíte. Musíte je objednat online. 

Jak si pleny stojí v praktických testech?

V praktických testech obstály plenkové kalhotky na jedna hvězda. Jsou krásně měkké, pružné, ale nepropustí tekutinu. Vydrží dlouho a dítě je využije na odpolední procházku i na noc.

Muumi Baby Walkers - zadní strana plenkových kalhotek

Muumi Baby Walkers – zadní strana plenkových kalhotek

Plenky původem z Finska nezpůsobují opruzeniny, neprotekly ani jednou a perfektně sedí. Velikost na obale koresponduje s hmotností dítěte. Zkoušela jsem balení kalhotek velikosti č. 5 (7 kg – 15 kg) na dítěti o hmotnosti 14 kilogramů a plena seděla perfektně.

Ekologický produkt se vším všudy

Plenky spatří světlo světa v továrně, která získala etiketu Nordic Swan. To v praxi znamená, že jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí. Obal plenek je biologicky odbouratelný. Od roku 2010 jsou pleny vyráběny se zelenou energií a díky vodní elektrárně se nevytváří emise oxidu uhličitého. Finská společnost Delipap Oy se snaží vytvářet biologicky rozložitelné produkty tím nejšetrnějším způsobem k životnímu prostředí.

Muumi Baby Walkers - přední strana plenkových kalhotek

Muumi Baby Walkers – přední strana plenkových kalhotek

Unikátní tvar do písmene U

S provedením jsem byla nadmíru spokojená. Designově mají kalhotky nakresleny na zadní straně kapsy jako u kalhot, zepředu se na vás dívají mumínci. Gumičky neškrtí a ani se neobtisknou na tělo. V porovnání s plenkovými kalhotkami Naty, a dokonce i Pampers Pants, vykazují úplně jiný stupeň kvality. Vícevrstvé savé jádro krásně saje a zanechá zadeček v suchu. Plenky mají speciální tvar, kopírují písmeno U, a přizpůsobí se postavě dítěte.  Průmyslově vyrobené kalhotky jsou střiženy do V a dětem nemusí vždy sedět. V BIO plenách nenajdete stopy chlóru a ani chemikálií, jsou biologicky rozložitelné. Jedny z nejpropracovanějších plenek a plenkových kalhotek, které jsem držela v ruce. 🙂 (A že jich bylo přes 40 druhů.)

Muumi Baby Walkers - vnitřní strana plenkových kalhotek

Muumi Baby Walkers – vnitřní strana plenkových kalhotek

 Zakoupíte je pouze online. V hypermarketu a ani v drogerii jsem je nikde neviděla. V e-shopech s dětským zbožím jsou standardem. Od nákupu vás může odradit vysoká cena. Jedny kalhotky v přepočtu stojí 12 Kč.

Muumi Baby Walkers

Muumi Baby Walkers

Neřešíte-li finance, respektive potřebujete-li kvalitní plenové kalhotky, zkuste Muumi Baby Walkers. Jsem z nich nadšená. 🙂 Doporučuji. Testovala jsem skoro 40 druhů jednorázových plenek a kalhotek. Muumi Walkers se staly absolutním vítězem testu v poměru ceny a kvality. Kalhotky hezky sedí, nezpůsobují opruzeniny, jsou ekologické, rozloží se za rok.

Kde kalhotky koupíte?

Muumi Walkers seženete  e-shopu s dětským zbožím Feedo.cz, kde na ně bývá sleva. K nákupu můžete dostat malý dárek. Záleží na tom, jaká je v internetovém obchodě právě akce. Akce na plenky jsou také na Alza.cz.

MUUMI WALKERS NA FEEDO.CZ

Plenkové kalhotky Muumi Walkers se hodí pro citlivou pokožku.

Plenkové kalhotky Muumi Walkers se hodí pro citlivou pokožku. Za super cenu je koupíte na Feedo.cz

PS: Muumi Walkers bych doporučila rodičům, kteří neřeší výdaje za pleny. Můžete je také jen tak na vyzkoušet. Budete spokojeni. Plenkové kalhotky (i plenky Muumi Baby) patří k nejlepším na trhu. Hodí se pro děti s problematickou pokožkou. Nezpůsobují opruzeniny. Vyzkoušeno.

9.4 Celkové hodnocení
Muumi Baby Walkers

Příjemné plenky si zamilujete nejen díky designu, ale také díky kvalitnímu provedení. Pleny hezky sedí, neprosakují a nezpůsobují opruzeniny.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
10
Gumičky v pase
10
Parfemace / chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
10
Opruzeniny
10
Dostupnost
4
Poměr ceny a kvality
10
Klady
  • Ekologické
  • Biologicky odbouratelné
  • Hezky sedí.
  • Neškrtí.
  • Neprotékají.
  • Nezapáchají chemicky.
Zápory
  • Dostupné pouze online
  • Vyšší cena

Foto a video: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.