Kontakt

Jsem Tereza, matka dvou dětí, Martínka (kterému neřekneme mezi sebou jinak než Šmudlák) a Filípka (ten má přezdívku Kuliša, ale častěji mu říkáme prostě jen Filupka).  Oba kluci jsou od sebe rok a pět měsíců, tak máme doma pořád dost živo.

Web matkatereza.cz jsem založila jako doplnění hlavního projektu radimradi.cz. Na „Matce“, jak tomu pracovně říkám, najdete recenze na hračky, knihy pro děti a dětskou kosmetiku. Protože nemám dvojkočárek, jedno dítě nosím. Nechybí ani sekce o nošení dětí. V ní se dozvíte, jak vybrat vhodné nosítko, na co si dát při koupi nosítka pozor (hlavně POZOR NA PADĚLKY) a také recenze na nosítka pro novorozence, kojence a batolata. V rubrice life publikuji články ze života. Projekt „matka“ není klasický blog, ve kterém bych popisovala, co právě teď dělám, kde jsme byli na výletě a co jsem zrovna uvařila. Je to blog pro maminky, které potřebují praktické rady, například: Jak požádat o rodičovskou dovolenou, jak se rychle vypravit a dětmi ven, nebo jak si poradit se dvěma malými dětmi, se kterými jste celý den sama. Do každého článku dávám kus sama sebe. V recenzi vždy uvedu, jak jsem byla s produktem spokojená a také, co mi v něm chybí. Recenze nejsou promo články. Doporučím-li nějaký produkt (službu), tak je to proto, že si za tím stojím. 🙂

V příspěvcích najdete odkazy na videa hraček (plenek, kojeneckých potřeb), která podomácku natáčím a neustále se je snažím zlepšovat. Videa mají přidanou hodnotu v tom, že v reálu uvidíte, jak produkt vypadá. Nejedná se o promo video. Tak, jak daná věc leží a běží, tak ji uvidíte na videu. Díky tomuto webu nebudete už nikdy kupovat „zajíce v pytli“. Jestli váháte, co pořídit miminku, batoleti k narozeninám (případně k jinému významnému dni), mrkněte se do sekce hračky nebo knihy.

Proč jsem začala psát o dětském zboží?

Inu proto, že mám dvě děti, které jsou nedílnou součástí mého života. Tím druhým důvodem bylo všeho moc. Rozumějte: moc reklamy na dětské produkty, moc slev, moc bannerů, moc krásy, moc sloganů, zkrátka moc chvály na výrobky, které stojí za pendrek. Chtěla bych maminkám pomoci v nakupování dětského zboží (pleny, kojenecká výživa, příkrmy), hraček, kosmetiky, nosítek.

Věděli jste, že produkty, které utrácí za reklamu neuvěřitelné peníze, nemusí být vždycky ty nejkvalitnější? Není to pouze fráze, ale pravda. Přesvědčte se sami na „Matce“ a také na www.radimradi.cz.

 

Kontakt

Vladimír Rokoský | spoluprace@radimradi.cz

Nerecenzujeme zboží za produkty a ani za úplatu. Recenze na přání neděláme. Děkujeme za pochopení.