PLENYTESTUJEME

Pleny Pampers Active Baby-Dry a Pampers New Baby-Dry (2017)

Oba druhy plenek jsou si velice podobné, i když rozdíly se v nich přeci jen najdou. Pampers Active Baby-Dry jsou krásně barevné a prodávají se od velikosti č. 3 (pro dítě vážící 5 kilogramů a více). Pampers New Baby-Dry nejsou parfemované a zakoupíte je ve velikostech č. 1 a 2 (pro děti do 6 kilogramů).

Pampers Active Baby-Dry

Tenké pleny, sají dobře, hezky vypadají (ale to není až tak podstatné). Jsou mírně parfemované a mají zřetelně vyznačené savé jádro.

Pleny neškrtí, ale u větších velikostí jsou mírně menší. Při 13 kg používá Šmudlák plenu č. 5. Čtyřka mu je výrazně malá, a to i přesto, že by měla být do 14 kg. Velikost č. 3 se mi zdála vcelku odpovídající.

Plena vsákne tekutinu rychle a zadeček se neoprudí. Parfemace je naprosto zbytečná, a kdyby ji plínka neměla, nic by se nestalo. Střih se přizpůsobí tělu dítěte, plena je na zádech vysoká a zachytí i velkou nehodu. Není tak velká jako Pampers Premium Care.

Dýchá a nezpůsobuje opruzeniny. Pásky dobře drží. Testovala jsem velikosti 3, 4 a 5. Všechny obstály na výbornou.

Pampers Active Baby Dry – savé jádro

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem.

Jak si pleny stály v celkovém hodnocení, zjistíte zde.

Pampers New Baby-Dry

Jsou podobné jako Pampers Active Baby-Dry. Rozdíl je v tom, že tyto pleny nejsou parfemované, mají detekční proužek moči, nemají pestrobarevné obrázky a místo parfemace mírně smrdí chemicky. Chemický zápach není tak zřetelný jako u Pampers Premium Care, přesto je na můj vkus docela dost cítit.

Plena zachytí řídkou stolici, ale nevsákne ji. Pokud ji špatně zapnete, veškerý obsah vyteče ven. Pásky dobře drží a při správném zapnutí je na plenu spolehnutí. Mohu jenom doporučit. Nejvíce mi vadí chemický zápach.

Pleny Pampers New Baby Dry – savé jádro

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem.

Hodnocení

VELMI DOBRÉ
  • Materiál zvenku a zevnitř plenky
  • Lepicí pásky
  • Parfemace / chemický zápach
  • Savé jádro
  • Absorpce
  • Výdrž
  • Opruzeniny
  • Dostupnost
  • Poměr ceny a kvality
  • Velikost
4.3

Shrnutí

Pěkné plenky vynikají svou savostí, avšak v poslední době jim na kreditu ubírá přílišná parfemace a chemický zápach.

Foto: Tereza Krček, www.kasa.cz

Tereza Krček

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné s nimi trávit celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou, na které píšu recenze.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.