Pleny Pampers Premium Care 2016

Jedny z nejlepší plenek, co jsem testovala. Vadil mi chemický zápach, ale materiál byl příjemný, hebký, plena sála krásně a vydržela celou noc. A to je u nás co říct. Pak přišla inovace… a musím hledat náhradu. Podívejte se na to, jak si stojí staré Pampersky.

Stará dobrá plena

Pampers Premium Care mají detekční proužek moči, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a savé jádro pojme velké množství tekutiny. Zadeček zůstane v suchu, bez opruzenin a plenka vydrží celou noc. Sice radím, abyste nekupovali pleny do zásoby, nicméně v tomto případě se mi nákup do zásoby vyplatil, protože mám stále schované balení plenek podle staré „receptury“. O to horší zjištění bylo, když mi domů dorazila nová várka Pampersek. Novou várkou myslím opět „do zásoby“.

 Inovacím se meze nekladou

Nové plenky jsou „lepší“. To rozhodně. Ale jak pro koho. Nemají savé jádro, jsou hodně podobné (a to i kvalitou) plenám Babydream Premium z Rossmannu. Síťka se lepí na zadeček, který nezanechají v suchu, a mohou způsobit opruzeniny. Takže „nové a lepší“ plenky nemohu bohužel ani trochu doporučit. V testu jsem je nehodnotila, jelikož část balení letěla do koše. Zkoušela jsem pleny velikosti č. 1. V zásobě jsem měla velikosti č. 3 a 4, které jsem, přes tuto špatnou zkušenost, musela prodat.

Staré Pampers Premium Care jsem testovala na obou dětech. Zkoušeli jsme všechny velikosti od novorozenecké až po velikost č. 5. Všechny  byly stejně kvalitní a všechny stejně chemicky zapáchaly.

Staré Pampers, i přes chemický zápach, hodnotím velmi pozitivně. Plena zachytí u kojenců řídkou stolici, neproteče, je vyšší, takže jistí obsah vzadu. Gumičky jsou pevné, ale neškrtí. Materiál je příjemný, hebký a zároveň neprosákne. Pokožka dýchá a vše je v nejlepším pořádku. Rozhodně jsou to vynikající plenky, co se týče poměru ceny a kvality. Tedy, byly.

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem.
Jak si pleny stály v celkovém hodnocení, zjistíte zde.

Hodnocení

Foto: Tereza Krček, www.pampers.cz