PLENYTESTUJEME

Pleny Pampers Premium Care (2016)

Jedny z nejlepší plenek, co jsem testovala. Vadil mi chemický zápach, ale materiál byl příjemný, hebký, plena sála krásně a vydržela celou noc. A to je u nás co říct. Pak přišla inovace… a musím hledat náhradu. Podívejte se na to, jak si stojí staré Pampersky.

Stará dobrá plena

Pampers Premium Care mají detekční proužek moči, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a savé jádro pojme velké množství tekutiny. Zadeček zůstane v suchu, bez opruzenin a plenka vydrží celou noc. Sice radím, abyste nekupovali pleny do zásoby, nicméně v tomto případě se mi nákup do zásoby vyplatil, protože mám stále schované balení plenek podle staré „receptury“. O to horší zjištění bylo, když mi domů dorazila nová várka Pampersek. Novou várkou myslím opět „do zásoby“.

Pampers Premium Care savé jádro

 Inovacím se meze nekladou

Nové plenky jsou „lepší“. To rozhodně. Ale jak pro koho. Nemají savé jádro, jsou hodně podobné (a to i kvalitou) plenám Babydream Premium z Rossmannu. Síťka se lepí na zadeček, který nezanechají v suchu, a mohou způsobit opruzeniny. Takže „nové a lepší“ plenky nemohu bohužel ani trochu doporučit. V testu jsem je nehodnotila, jelikož část balení letěla do koše. Zkoušela jsem pleny velikosti č. 1. V zásobě jsem měla velikosti č. 3 a 4, které jsem, přes tuto špatnou zkušenost, musela prodat.

Staré Pampers Premium Care jsem testovala na obou dětech. Zkoušeli jsme všechny velikosti od novorozenecké až po velikost č. 5. Všechny  byly stejně kvalitní a všechny stejně chemicky zapáchaly.

Staré Pampers, i přes chemický zápach, hodnotím velmi pozitivně. Plena zachytí u kojenců řídkou stolici, neproteče, je vyšší, takže jistí obsah vzadu. Gumičky jsou pevné, ale neškrtí. Materiál je příjemný, hebký a zároveň neprosákne. Pokožka dýchá a vše je v nejlepším pořádku. Rozhodně jsou to vynikající plenky, co se týče poměru ceny a kvality. Tedy, byly.

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem.

Jak si pleny stály v celkovém hodnocení, zjistíte zde.

Hodnocení

VELMI DOBRÉ
  • Materiál zvenku a zevnitř plenky
  • Lepicí pásky
  • Parfemace / chemický zápach
  • Savé jádro
  • Absorpce
  • Výdrž
  • Opruzeniny
  • Dostupnost
  • Poměr ceny a kvality
  • Velikost
4.4

Shrnutí

Krásné plenky hezky sají a sedí. Nepropustí tekutinu a vydrží celou noc. Velkým mínusem je chemický zápach, který je po inovaci ještě výraznější.

Foto: Tereza Krček, www.pampers.cz

Tereza Krček

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné s nimi trávit celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou, na které píšu recenze.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.