Pleny Pampers Sleep&Play 2017

Cenově dostupné pleny Pampers. Jsou výrazně parfemované, ale nezaznamenala jsem, že by to pokožce nějak vadilo. Nicméně to na nich není to nejhorší. Materiál uvnitř plenky je příjemný, zelené savé jádro je rozmístěno po téměř celé délce. Pleny nejsou na noc a mnoho tekutiny nepojmou. Občas prosakují, a v porovnání s privátními značkami některých obchodních řetězců (Lidl, Albert) jsou přibližně stejné kvality (spíše mírně horší).

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Lepící pásky byly v pořádku, jenom tolik nepružily a celkově se mi pleny zdály menší, než je uváděno na obale. Prodávají se od velikosti č. 3, z toho usuzuji, že nejsou vhodné pro kojené děti, jelikož řídkou stolici nepojmou.

Pokud máte šanci koupit pleny hodně levně, tak mohu doporučit. Hodí se na domácí denní nošení. Na ven je kojeným dětem raději nedávejte, nechcete-li řešit v MHD, že se dítě pokakalo a obsah pleny se přemístil do oblasti zad a krku.

Celkově jsem od plenek čekala víc, protože jsou to přece Pampersky. Kvalita odpovídá ceně v akci. Za plnou cenu jsou drahé a nestojí za to.

Na podrobnou recenzi se můžete podívat sem.
Jak si pleny stály v celkovém hodnocení, zjistíte zde.

Hodnocení

Foto: www.kasa.cz