HRAČKY DO 12 MĚSÍCŮ

Nejkouzelnější plyšová hračka na spaní: Hajánek

Vybíráte pro dítě plyšáka na spaní? U nás v tom neuvěřitelném množství hraček jednoznačně vede Hajánek, plyšový medvídek s velkýma očima a čepcem. V obchodě ho najdete pod označením Schlafmützen Bär Tommsy 38 cm.

Kdo je Hajánek?

Tento sympatický plyšák nám dost často vytrhl trn z paty. Okolo prvních narozenin dostal Šmudlák od babičky krásného medvídka na spaní. Spolu tu noc vždycky nějak v postýlce přečkají, usínají ve dne samy dva a bez dudlíku.

Hračka od firmy Nici (Schlafmützen, v překladu čepec) je super a nevím, co bychom bez ní dělali. Měkkého méďu vyperete v pračce a usušíte na topení, do sušičky nesmí. Nepouští chlupy. Martínek ji s sebou nosí často celý den, nezapomene nacpat si ji do pusy, přesto nepustí ani chlup. A to se hodí.

Čepec na dobrou noc

Na těle má tričko s kapsami, kam si může strčit ruce. To je samo o sobě docela vtipné, ale úplně nejlepší věcí je našitá kapuce (čepec), kterou přikryjete očička a medvídka uspíte.

Hajánek je měkoučký, nemá v sobě kuličky a ani není těžký do ruky.  Prodává se ve dvou velikostech: 22 cm a 38 cm. My máme toho většího.

Hajánek zepředu

 

Hajánek spí

Kde se dá sehnat?

Hračka je ideálním dárkem k Vánocům nebo k prvním narozeninám. Kupováno v Německu. Objednáte ji přes Amazon nebo přímo z e-shopu Nici pro německý trh. Cena se různí, ale při troše štěstí za něj dáte 20 € (standardně 24 €) plus poštovné. Na Amazon.de je při nákupu nad 29 € poštovné zdarma.

PS: Na Amazonu koupíte i další druhy – ovečku, zajíčka, koalu.

Hodnocení

NAPROSTO VÝJIMEČNÉ
  • Poměr ceny a kvality
  • Kvalita provedení
  • Údržba
  • Životnost
4.8

Shrnutí

Medvídek na spaní je pro dítě dobrým kamarádem. Vyperete jej v pračce, snadno se usuší.

Foto: Tereza Krček

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.