E-SHOPYTESTUJEME

E-shop Proděti.cz – spolehlivé dodání

V eshopu jsem objednávala asi 5x. Zboží vždy dodali dříve, než bylo při objednávání uvedeno. Dodací lhůta byla v průměru tři pracovní dny od odeslání objednávky. Byla jsem spokojena s rychlostí dodání, ale mám drobné výhrady k balení zboží.

Způsob dodání zboží a balení

Zboží dorazilo v pořádku, akorát by mohlo být zabaleno lépe. Objednávky nejsou expedovány vždy v krabici, ale často zboží omotají černou fólií (objednáváte-li například LEGO nebo pleny). Mně tento způsob balení vadí. Krabici od stavebnice sice vyhodíte a obal od plen také, ale může se vám stát, že objednáte LEGO jako dárek pro někoho blízkého (například babička objedná LEGO vnoučatům) a dorazí krabice celá zmačkaná, pobitá. Celkově potom na krabici není nejlepší pohled. Ale to je jen takový detail. Zboží dorazilo vždy přibližně třetí den od objednávky. Jako dopravce využívají mé oblíbené DPD.

Nejaktuálnější produkty nemusíte vždy obdržet

Další věcí, která by mohla někomu vadit, je „aktuální“ stav zboží. Stalo se mi, že jsem si objednala pleny Pampers Premium Care pár měsíců poté, co se na trhu objevily plenky lepší, inovované. E-shop mi poslal pleny z předcházející (staré) série. Za což jsem byla nakonec velmi ráda, jelikož se ukázalo, že ty nové dětem nevyhovují. Přesto si dokáži představit opačný případ. Situaci, kdy se těšíte na nové, inovované pleny, protože ty staré vašemu dítěti nevyhovují, a dorazí vám v podstatě jiné zboží. Tento problém by se dal asi snadno vyřešit tím, že by to bylo u produktu napsané.

PODÍVÁM SE DO OBCHODU NA

DUPLO moje první kostky

Velký výběr DUPLA v akci

Výhody za nákup

Zpátky k pochvalám. Výhodou je, že po nákupu obdržíte slevovou kartičku na 200 Kč, která platí při nákupu nad 1000 Kč. E-shop nabízí řadu slev, a také slevových kódů. Pokud budete stálými zákazníky, můžete při nákupu ušetřit díky těmto bonusům.

🏆PODÍVÁM SE DO OBCHODU 🏆

8.3 Celkové hodnocení
Proděti.cz

Poměrně rychlá doba dodání a akční ceny vás potěší. Můžete být mírně zklamaní ze zabalení zboží, které se může při transportu poškodit a vy budete řešit reklamaci. Stalo se mi, že mi nepřišlo aktuálně nejnovější balení plenek (dorazilo staré před inovací), za což jsem byla ráda, ale jiný zákazník by nadšení sdílet nemusel. U produktu nebylo napsané, že se jedná o plenky ze staré série.

Akce a slevy
8
Doprava zdarma
10
Balení zboží
4
Doba dodání
10
Komunikace se zákazníkem
8
Šíře sortimentu
10
Klady
  • Rychlé dodání
  • Výhody pro registrované zákazníky
  • Výhody pro pravidelný nákup
  • Dobré ceny
  • Jednoduchý systém, ve kterém online spravujete objednávky.
  • Nad 1000 Kč je doprava zdarma.
Zápory
  • Nedostala jsem nejnovější inovované balení plenek (Pro mě to byla velký výhoda, ale pro někoho by to tak být nemuselo).
  • Vybrané produkty (pleny v plastovém obalu, LEGO) zabalí pouze do černé fólie (bez papírové krabice). Při transportu se mohou produkty poškodit. Dopravce neřeší šetrné zacházení s balíkem.

Foto: Tereza Krček

Štítky:

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.