Herbacos Rybilka NEO 100 ml

Proti opruzeninám dokáže pokožku ochránit pouze mastný krém, což řada krémů na opruzeniny nesplňuje. Rybilka patří mezi kvalitnější kosmetiku, a i když se může na první pohled zdát, že bude zapáchat po rybím oleji, není tomu tak.

Na zadeček stačí nanést velmi tenkou vrstvu. Pokud má dítě již opruzeniny, buď kvůli tomu, že mu nesedla plenka, má zadeček zapařený, nebo mu nevyhovovala používaná kosmetika, mohla by na opruzeniny Rybilka pomoci. U nás obstojí velmi dobře. Myslela jsem si, že krém bude zapáchat rybinou, ale nezapáchá. Pokud si čichnete k tubě, tak nemá žádnou vůni.

Při kontaktu s pokožkou cítíte mírnou vůni, kterou není snadné identifikovat. Je způsobena kombinací panthenolu, mandlového a rybího oleje. Krém představuje výborný poměr ceny a kvality. Není dobarvován, složení je na výbornou  skvěle reaguje s citlivou pletí.

Cena krému se pohybuje kolem 130 Kč (2018). Zatím jsem objevila nejlevnější v drogerii Teta a v lékárně Dr. Max, když je v akci. V obou obchodech zaplatíte 99 Kč.

Složení: Petrolatum, Lanolin, Zinc oxide, Prunus amygdalus Dulcis oil (Mandlový olej), Aqua purificata, Panthenol, Cadus Morhua Liver oil (Rybí olej), Tocoferyl acetate (Vitamín E).

Herbacos Rybilka NEO 100 ml – ukázka krému

Výhody

  • Kvalitní složení
  • Nesmrdí
  • Ochrání proti opruzeninám
  • Nespotřebuje se jí tolik (pokud porovnám například s Hipp nebo krémem Babydream z Rossmannu).

Nevýhody

  • Vyšší cena

Hodnocení

Foto: Tereza Krček