Velký test jednorázových plenek

A je to tady. Testováno na dětech. 🙂 Ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti s jednorázovými plenkami. „Zátěžové“ testy jsem prováděla lehce přes rok, a proto se předem omlouvám za žádné nebo ne příliš kvalitní fotografie, ale do budoucna to zlepším. Vyzkoušela jsem celkem 11 druhů plenek různých cenových kategorií a velikostí. Každé vyzkoušené značce se budu věnovat zvlášť, ve speciálním příspěvku. Je to proto, aby se to moc nepletlo.

 

Co musíte vědět o testování

Pleny jsem testovala dlouho. Ze začátku jsem je zkoušela, abych věděla, co dítěti vyhovuje, ale pak mě napadlo, moje zkušenosti sepsat, proto nějaké fotky chybí. Na zprostředkovaní zkušenosti to zase až tak nic nemění.

Pleny  jsem testovala na dětech, jak jim sedí, jak sají, protékají, jak jsou velké a zda způsobují opruzeniny. Od každého druhu jsem vyzkoušela alespoň jedno balení, konkrétně u plenek Happy Mimi Standard a Babydream Premium z Rossmannnu. Alespoň dvě balení jsme vyzkoušela u plenek Happy Mimi Premium a Bella Panda. U ostatních druhů jsem vyzkoušela více než pět balení, což je známkou toho, že pleny byly dobré. Na hodnocení se můžete podívat sem.

 

Přehled testovaných plen

 

Každému dítěti vyhovují jiné pleny, a i přes negativní nebo pozitivní recenze se vyplatí plenky vyzkoušet pouze na jednom balení. Nekupujte pleny do zásoby, jako jsem to udělala já s Pampers Premium Care, o tom podrobněji píši zde.

Na podrobné recenze se můžete podívat sem. Pokud vás zajímá, jak si pleny stály v celkovém hodnocení všech 11 testovaných plenek, koukněte se sem.

Vaše TEREZA

 

Foto: Tereza Krček