BLOGLIFE: TO JE NÁŠ ŽIVOT

VÝHODNÝ NÁKUP: Neplaťte za hračky více, než musíte

Když je miminko malé, tolik toho nepotřebuje. Jakmile začne lézt, hýbat se a zajímat se o okolí, tak je na čase dát dítěti podněty k tomu, aby se rozvíjelo. A teď, kde je sehnat? Obchodů a e-shopů je dost, jenže některé jsou předražené, nebo mají mizerný servis, platíte za dopravu, nemají zboží skladem, a tak dále. Z osobní zkušenosti miluji nákupy v e-shopu www.prodeti.cz. A hned vám řeknu proč.

Naprosto skvělý věrnostní program: prodeti.cz

Jak získat výhody a slevy? Nejdřív se musíte zaregistrovat. Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma. Až vám dorazí domů zásilka, najdete v ní kartičku s odkazem (www.prodeti.cz/podekovani). Ten vepíšete do vyhledávače a vybere si odměnu v podobě 200 kreditů = 200 Kč na další nákup nad 1000 Kč. E-shop má navíc další akce a zapojuje se do slevových dní: Dny Marianne, Maminka, akce na den matek nebo na den dětí. Jeden z mých nejoblíbenějších obchodů.

Nové outletové hračky: Kiido.cz

Další možností, jak za hračky nezaplatit majlant, je mrknout se po outletovém, ale novém zboží na e-shopu Kiido.cz. Tady najdete hlavně plyšové hračky, tempery, věci na vyrábění a podobně. Velkou nevýhodou je, že obchod funguje pro Polsko a Slovensko, takže když uvidíte nějaký super kousek, například Vtech tablet nebo zvukovou hračku Vtech či Fisher Price, tak si můžete být jisti, že česky nemluví. Pravděpodobně bude v němčině nebo polštině. Což je velká škoda.

Akce na Amazon.de

Jestli hledáte plyšové hračky, LEGO nebo DUPLO, na Amazonu je najdete často za nízké ceny. Při nákupu nad 29 € neplatíte dopravu, což je samo o sobě super, jenže tyto produkty bývají občas dražší, než byste je pořídili jinde. Amazon musíte hodně sledovat. Jde o to, že pokud hračky pošlou zdarma do ČR, tak se nemusí jednat vždycky o ten nejvýhodnější nákup. Můžete si hračky objednat tak, aby bylo poštovné zdarma po Německu (nejlépe aby dorazily v jedné zásilce) a nechat si zásilku přeposlat. Stojí to okolo 160 Kč a služba funguje naprosto skvěle.

 

Přeji vám šťastný nákup.

 

Máma do deště (Tereza Krček)

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné trávit s nimi celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou. Chtěla bych, aby se děti přirozeně rozvíjely, uměly si v budoucnu udělat na věci svůj názor a aby znalosti využívaly jako propojené nádoby, neukládaly je "do škatulek", které nikdy naplno nevyužijí. Tenhle přístup jsem se naučila během studia PhD. na studijních zahraničních pobytech ve Vídni a v texaském Austinu. Chtěla bych, aby se děti s kreativním myšlením seznámily už jako malí drobci, protože v životě se jim to bude mockrát hodit.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.