TOP CENA
HRAČKY OD 1 ROKU DO 3 LETHRAJEME SI

WOODY Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Poměrně dlouho jsem pátrala, jakou smysluplnou hračku Šmudlákovi koupit. Zkusila jsem Woody Puzzle šatní skříň Medvídek a jsem z dárku pro něj nadšená. Hračka představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Pro koho je hračka určena

Hodí se pro děti, které umí složit základní puzzle alespoň o čtyřech dílcích. Na první pohled se může zdát, že dítě s přehledem přiřadí tři části k sobě, a je to. Jenže, co jsem vypozorovala, není tomu tak. Šmudlákovi nedělá problém složit medvěda. Neví, co si má počít se zbývajícími kousky.  Zatím ještě ve 23 měsících neumí poskládat medvídka cíleně tak, aby byl veselý, smutný, měl na sobě pyžamo či společenské oblečení. Šatní skříň se hodí pro dítě ve věku alespoň dvou let.

 

WOODY Puzzle šatní skříň Medvídek 18 dílů

Co najdete uvnitř

Dřevěná krabička obsahuje sadu šesti medvídků po třech dílcích. Šestkrát medvídek změní náladu, stejně jako vystřídá šest různých outfitů. Při skládání můžete společně s dítětem vyprávět příběh: Kam medvídek jde? Kdy půjde spát? Kdy ráno vstává? Jaké oblečení má na sobě právě teď? Vytvoříte také vtipné kombinace. Můžete se ptát: Poznáš, co je na obrázku špatně? Za velkou nevýhodu shledávám to, že není možné vyměnit pozadí na krabičce. Dospěje-li dítě do stádia otázek typu: A proč je…, zde jich bude mít plno. Může se ptát: Proč jde medvídek spát, když je venku světlo? Kde bude plavat, když na obrázku není voda? 

Poměr ceny a kvality

Hračku koupíte přibližně za 130 Kč (2018) a představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality. Dřevo není nejtenčí, dobře se drží v ruce. Hrany jsou opracované, hladké a krásně se vkládají na podložku. Postupem času se obrázky mohou odřít, ale to se u dřevěných puzzlí stane. Hračku koupíte levně v obchodě Mrakyhraček.cz. Za dobrou cenu (občas na ni bývají slevy) ji najdete také na Feedo.cz.

Výhody

  • Velmi dobrý poměr ceny a kvality.
  • Pěkné a kreativní puzzle.
  • Jsou dobře dostupné.

Nevýhody

  • Pozadí není možné vyměnit.
  • Obrázky se mohou používáním opotřebovat.

Hodnocení

NAPROSTO VÝJIMEČNÉ
  • Poměr ceny a kvality
  • Kvalita provedení
  • Údržba
  • Životnost
4.8

Shrnutí

Woody šatní skříň Medvídek jsou pěkné kreativní puzzle, díky kterým se dítě učí poskládat správné kombinace oblečení. Prostřednictvím střídání nálady postavičky můžete společně vymyslet historku, příběh či jinou formu zábavy.

Foto & video: Tereza Krček

Tereza Krček

Mít dvě děti krátce po sobě, to není jen tak. Jako máma vím, jak je náročné s nimi trávit celý den, a proto jsem vytvořila blog, který pomůže rodičům děti zabavit, ať už kreativní činností, nebo zajímavou hračkou, na které píšu recenze.