Zkušenost s plenami Lupilu z Lidlu (2018)

Plenky z Lidlu v novém kabátu jsem si nemohla nechat ujít. Nečekala jsem od nich extra super kvalitu, ale byla jsem zvědavá, jaká je nová privátní značka plen. Zajímá vás, jak mě překvapily? 

Jak si pleny stojí v praktických testech?

Vyzkoušela jsem velikost č. 3. Chtěla jsem koupit ještě č. 4, ale bohužel byly beznadějně vyprodané a vždy, když do obchodu vyrazím, tak tam č. 4 nemají. Předpokládám, po zkušenostech s Toujours, že provedení jednotlivých velikostí bude stejné, vyjma obrázku na přední a zadní straně.

Plenka Lupilu

Plena je na první pohled neuvěřitelně tenká. Skoro by se zdálo, že žádnou tekutinu nepojme, ale moč saje krásně. Rapidně zvětší svůj objem, opruzeniny jsem také nezaznamenala. Na ochranu zadečku používám Bepanthen, se kterým se opruzeniny snad ani nemohou objevit, protože je to vynikající krém.

Velkým negativem je chemický zápach, díky kterému už pleny nikdy nekoupím (tak mě nemusí trápit, že je velikost č. 4 stále vyprodaná 🙂 ). Chemický zápach se line skrze obal, a i když plenky dobře sají, opruzeniny jsem nezaznamenala, tak mě vlna chemie natolik odradila, že jsem jim dala vale.

Jednorázové pleny Lupilu z Lidlu

Velikost č. 3 jsem zkoušela na dítěti s hmotností 7 kg. Plena sedí dobře. Dítě s váhou 9 kg by se do ní už nevešlo, nicméně to by asi nebyl největší problém. Horší je, že i když plenku dobře zapnete, tak řídká stolice může protéct ven skrze záda. Na zádech chybí gumička a není tam nic, co by stolici zachytilo.

Jednorázové pleny Lupilu z Lidlu – plena na dítěti o hmotnosti 7 kg.

Pleny za vyzkoušení stojí, ale víc než jeden balík nekupujte. Může vás odradit chemický zápach, dítěti nemusí sedět, řídká stolice může protékat. To je dost negativních vlastností na jeden balík obyčejných plen.

 

Chcete vědět, jak plena vypadá? Mrkněte se na video. 

 

Hodnocení

Foto a video: Tereza Krček